Ceviz Ağacından İsimli Ahşap Bileklik

775.00 

Ceviz ağacından özel tasarım ahşap bileklik şekil olarak özel çalışılmıştır sizin içinde benzer şekil veya sizin istediğiniz başka bir formda çalışılabilir, ayrıca aşağıdaki ağaç kataloğumuzdan ağaç seçimi de yapabilirsiniz. lazer ile üzerine İsim veya kişisel motifte yapabiliriz, bu yazı veya motife renkli epoksi veya fosfor eklenebilir  ayrıca notlara metal,gümüş veya deri seçeneğini ve bileklik boyutu belirtmelisiniz.

Sipariş not örneği; ceviz ağacı üçgen şekil  üzerine sarı renkli boğa burcu motifli ,bileklik ölçüsü 19 cm

Açıklama

Ceviz  ağacından özel tasarım ahşap bileklik şekil olarak özel çalışılmıştır sizin içinde benzer şekil veya sizin istediğiniz başka bir formda çalışılabilir, ayrıca aşağıdaki ağaç kataloğumuzdan ağaç seçimi de yapabilirsiniz. lazer ile üzerine İsim veya kişisel motifte yapabiliriz, bu yazı veya motife renkli epoksi veya fosfor eklenebilir  ayrıca notlara metal,gümüş veya deri seçeneğini ve bileklik boyutu belirtmelisiniz.

Sipariş not örneği; ceviz ağacı üçgen şekil  üzerine sarı renkli boğa burcu motifli ,bileklik ölçüsü 19 cm-L

Sipariş vermiş olduğunuz ürün sizin için el emeği olarak özenle üretilecektir. ürününüzün elinize ulaşması 5 iş günü sürecektir.▸El emeği olması dolayısıyla her ürün kendine has özellikler taşır. Sipariş etmiş olduğunuz ürününüz elinize ulaştığında görselden farklı bulabileceğiniz bazı noktalar olabilir.Bu üretmiş olduğumuz her ürünün sahibine özel oluşundan kaynaklanır.

TOP
Call Now Button