Evinizin Havasını Ahşap Aynalarla Değiştirin!

Aynalar, geçmişten günümüze ev dekorasyonun vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır. Yaşam alanlarına tarz katan bu aksesuarlar, sadece dekor amacı ile kullanılmazlar. Çünkü aynalar aynı zamanda mekânların daha büyük ve aydınlık görünmesine de yardımcı olurlar. Bu anlamda evler için tercih edilebilecek aynalar arasında ahşap ayna modelleri de yer almaktadır.

Ahşap ayna, evlere şık bir hava katmanın yanında sıcak ortamlar yaratılmasında da oldukça etkilidir. Özellikle klasik dekorasyondan modern dekorasyona kadar hemen her tarza uyum sağlamaları ile avantajlı olan bu dekoratif ürünler, mekânlarda yer alan diğer objeler ve mobilyalarla da kolayca uyum sağlayabilmektedir.

Ahşap Ayna Modelleri ile Evinize Şıklık Katın!

Ev dekorasyonunda ayna kullanımı oldukça dikkat gerektiren bir durumdur. Günümüzde iç mimari ve dekorasyonun en önemli unsurlarından birisi olan bu ürünler, kullanıldıkları alanların havasını anında değiştirirler. Farklı materyallerden yine farklı renk ve modellerde imal edilen bu aksesuarlar arasında ahşap aynaların ayrı bir yeri vardır. Çünkü ahşap ayna modelleri bulundukları ortamlara doğal bir şıklık katarlar.

Ahşap aynalar, ortamlara kattıkları şıklığın yanında dayanıklı olmalarıyla da ön plana çıkarlar. Çünkü ahşap malzeme mukavemet gücü yüksek bir malzemedir. Bu sayede ahşaptan üretilen ayna modelleri uzun yıllar boyunca kullanım imkânı sunar. Yine ahşap ayna modelleri normal ya da CNC olmak üzere farklı yöntemler ile kesilir. Ahşap aynalar bu üretim teknikleri kullanılarak kesildikten sonra altın, gümüş renge boyanabilir ya da eskitme ile efekti verilerek çok daha doğal görünüm kazanırlar.

Ahşap malzeme kullanılarak üretilen aynalar, evlerin hemen her alanında gönül rahatlığı ile kullanılabilirler. Özellikle güneş almayan evlerde daha aydınlık ortamlar yaratmak için ahşap aynaların doğru açı ile yerleştirilmesi etkili olacaktır. Yine yan yana yerleştirilen ahşap aynalar evlerin çok daha şık görünmesini sağlayacaktır.

Tüm bunların yanında ahşap ayna fiyatları ise ahşabın normal ya da CNC ile kesilmiş olmasına göre değişiklik göstermektedir. Fiyat farkının oluşmasında aynanın ebatları da etkili olmaktadır. Bu anlamda Kerem Sertaç Şekür Atölyesi tarafından sunulan ahşap ayna modelleri arasından bütçenize ve tarzınıza en uygun olanını satın alabilir, evinizin çok daha şık bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

120 Yıllık Meşe Ağacından Ahşap Eskitme Ayna

Ceviz Ağacı Ayna