Ahşap Yüzük Modelleri

Takı modelleri, binlerce yıldan bu yana insanoğlu tarafından kullanılmaktadır. Yeri geldiği zaman sosyal statü, yeri geldiği zaman da güç simgesi olan takılar, gerek erkek, gerekse de kadınlar tarafından kullanılabilir. Bazı takılar sadece kadınlara mahsusken, bazıları da erkek ve kadınlar tarafından kullanılabilmektedir. Yüzük modelleri, bu gibi takıların başında gelmektedir. Hititler, eski Mısırlılar ve antik Yunanlılar tarafından da kullanılan yüzük modelleri, tarihin her döneminde en popüler takı modelleri arasında yer almıştır. Nitekim, hükümdarlar dahi kudretlerini simgelemek için yüzük ve alyans modelleri kullanmayı tercih etmiştir. Günümüzde estetik amaçlarla kullanılan yüzükler, halen en çok kullanılan takılar arasında yer almaktadır.

El Yapımı Ahşap Yüzük Satın Almak

Yüzük modelleri, geleneksel olarak daire şeklinde imal edilse de, farklı şekillerde üretilmeleri mümkündür. Aynı şekilde, kıymetli metaller yüzük imalatı için kullanılan tek materyal değildir. Ahşap, doğru seçilip işlendikten sonra, yüzük modelleri için mükemmel bir malzemedir. Her şeyden önce çok farklı bir görünüme sahip olduğundan dikkat çekmenizi sağlar. Ahşap yüzük ahşap alyans ve ağaç yüzük kullandığınız sürece, girdiğiniz her ortamda ilgiyi üzerinize toplayacağınız kesindir. Ahşap yüzük modelleri, aynı zamanda mükemmel bir hediyeliktir. Bir erkeğe hediye almak istiyor ancak ne alacağınıza karar veremiyorsanız, hediyelik ahşap yüzük modelleri çok uygun bir seçim olacaktır. Ağaç yüzük modelleri estetik, kullanışlı ve dikkat çekici takılar arasında yer almaktadır.

Hediyelik Ahşap Yüzük Ahşap Alyans Nerede Bulunur?

Ancak istenilen amacın elde edilebilmesi için, ahşap yüzük modelleri işinin ehli bir usta tarafından imal edilmelidir. Ahşabın doğal damarlarının takip edilmesinden tutun da, cilt ile uyumlu cila kullanımına kadar dikkat edilmesi gereken ve deneyim gerektiren pek çok husus vardır. Bu hususlar ne kadar titiz bir şekilde takip edilirse, elde edilen sonuç da o denli göz alıcı olacaktır. Kerem Sertaç Şekür Atölyesi, bu bakımdan sizlere eşsiz bir deneyim ve benzersiz bir ustalık sunmaktadır. Hediyelik ahşap yüzük modellerimiz kaliteli, göz alıcı ve son derece de dayanıklıdır. Her parmak ölçüsüne göre üretim yapmamız mümkündür. Siparişleriniz Türkiye’nin her yerine kargo ile teslim edilmektedir.

Ceviz Ağacı Epoksili Ahşap Yüzük (Gen)

 Gül Ağacı Ahşap Yüzük (Güll)

Ceviz Ağacı Epoksili Ahşap Yüzük (Nokta)

Ceviz Ağacı Epoksili Taşlı Ahşap Yüzük (İpek)

Ceviz Ağacı Mavi Epoksili Ahşap Yüzük (Nutuk)

Abanoz Ağacı Epoksi Birleşimi Ahşap Yüzük (Tövbe)

Ceviz Ağacı ve Epoksili Ahşap Yüzük (Gelincik)

Gümüş Şerit Ahşap Yüzük (Nizam)

Ceviz Ağacı Tektaş Ahşap Yüzük (Mazi)

Ceviz Ağacı Ve Mavi Epoksi Ahşap Yüzük ( An)

Abanoz Ağacı Ahşap Yüzük (Karar)

Ceviz Ağacı Tek Taş Ahşap Yüzük (Yek)

Abanoz Ağacı Epoksi Birleşimi Ahşap Yüzük (Mani)

Ceviz Ağacı Sade Ahşap Yüzük (SülünSade)

Ceviz Ve Gümüş Şerit Ahşap Yüzük (Körpe)

Paduk Ağacı Ve Sarı Epoksili Ahşap Yüzük (Aslan)

Abanoz Ağacı Ceviz Birleşimi Ahşap Yüzük (Virane)

Zeytin Ağacı Beyaz Epoksili  Ahşap Yüzük (Nüshâ)

İsimli Epoksi Ahşap Yüzük (Yurdanur)

Abanos Ağacı Epoksi Şerit  Ahşap Yüzük (Deva)

Kişiye Özel Lazer İsim Epoksili Alyans (Yazı)

Ceviz Ağacı Mavi Epoksili Alyans (Tılsım)

Ceviz Ağacı ve Mavi Epoksili Alyans Ahşap Yüzük (Rüya)

Ceviz Ağacı Sarı Epoksili Ahşap Yüzük (Kalem)

Ambonya Ağacı Abanos Şerit Alyans Yüzük (Sınır)

DİĞER AHŞAP YÜZÜK FOTOĞRAFLARIMIZ >>>