Ahşap Masa Modelleri

Masa modelleri, bilindiği üzere geleneksel olarak dört adet ayağı ve düz bir yüzeyi olan mobilyalardır. Yemek masası, kahve masası, fiskos masası gibi çeşitli modelleri olan masalar, çok farklı amaçlar için kullanılabilir. Bu amaçların ilki, dekoratif niteliktedir. Örneğin oturma odanıza koyacağınız şık ve estetik bir masa modeli, odanın görünümünü değiştirecek ve dekoratif bir ürün olarak da kullanılacaktır. Pratik kullanım, bir diğer amaçtır. Örneğin mutfağa veya yatağınızın başucuna yerleştireceğiniz bir masa üzerinde, dilediğiniz her şey koyulabilir ve pratik bir şekilde aradığınız her şeye erişmeniz mümkün olur. Masa modelleri, şekillerine göre de çeşitli kategorilere ayrılır.

Ağaç Yemek Masası Modelleri

Üçgen masa, dikdörtgen masa, kare masa ve yuvarlak masa modelleri, buna örnek olarak verilebilir. Son bir ayrım da, yine bilindiği üzere masanın imal edildiği materyal bakımındandır. Masa modelleri, sunta ve plastik dahil hemen her türlü materyal kullanılarak üretilebilir. Ancak bazı materyaller, masalara hem dayanıklılık, hem dekoratif bir görünüm ve hem de işlevsellik katar. Ahşap, böyle bir materyaldir. Dolayısıyla ahşap masa modelleri de; dayanıklı, kullanışlı ve estetiktir. Tek parça ahşaptan üretilen masalara kütük masatek parça masa veya yekpare masa da denilmektedir. Bu tip ahşap masa modelleri, ahşabın doğal dokusunu koruyabildiği için çok daha estetik ve dekoratiftir.

Doğal Ahşap Masa Fiyatları

Kütük masa – tek parça masa veya yekpare masa istiyorsanız, usta bir zanaatkârla çalışmanız şarttır. Zira ahşabın doğal çizgilerini ve damarlarını bozmadan büyük bir kütüğü işleyerek tek parça ahşap masa haline getirmek, herkesin harcı değildir. Titiz bir çalışma, yetenekli bir el ve uzun yıllara dayanan eşsiz bir deneyim gerektirir. Sitemizde satışa sunulan yekpare ahşap masa modelleri, bu nedenle çok değerli ve çok özeldir. Kerem Sertaç Şekür Atölyesi olarak, ahşap mobilyalar ve ahşap masa modelleri üzerine geliştirdiğimiz uzmanlığımızı sizlerle paylaşmak bize mutluluk vermektedir. Ahşap masa üretimimiz, istenilen ebatlarda gerçekleştirilmekte ve son derece uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Evinizin her odasında kullanabileceğiniz kütük masa modellerimiz, evinize değer katacaktır.

 

Ceviz Ağacı Mavi Epoksili Masa

Zeytin Ağacı Epoksili Masa

Ceviz Ağacı Epoksili Masa

Ceviz Ağacı Epoksili Masa

Meşe Ağacından Ahşap Masa Metal Ayaklı (3metre x 90 cm)

BUĞRA RENGİN ÇİFTİNİN CEVİZ AĞACINDAN MASİF MOBİLYALARI

« arasında 2 »

ÇEŞİTLİ AHŞAP MASA ÇALIŞMALARIMIZDAN KARELER

« arasında 6 »