Ahşap Sehpa Modelleri

Sehpa modelleri, bilindiği üzere uzun ve alçak mobilyalar olup, koltuk ve sandalyeler ile birlikte kullanılmak için tasarlanmışlardır. Üzerlerine içeceklerden tutun da, kitap ve televizyon kumandalarına kadar pek çok eşya yerleştirilebilir. Sehpa modelleri, çoğunlukla oturma odasında kullanılan mobilyalardır. Ancak gerek duyulursa, evlerin her odasında kullanılmaları mümkündür. Sehpa modelleri, ilk olarak Victoria dönemi İngiltere’sinde kullanılmaya başlanmış ve sağladıkları pratik faydalar ile dekoratif özellikleri nedeniyle tüm dünyaya kısa süre içerisinde yayılmıştır. Türk kültürü içerisinde de önemli bir yere sahip olduklarını söylemek mümkündür. Nitekim alçak sehpa modelleri, Türk kahvesinin servis edilmesi için Osmanlı İmparatorluğu döneminde uzun bir süre kullanılmıştır. Bu durumun günümüzde dahi devam ettiğini söylemek mümkündür.

Doğal Ağaç Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Sehpa modelleri pratik kullanımı olan ve dekoratif amaçlarla kullanılan mobilyalardır. Her tür şekil ve büyüklükte imal edilmeleri mümkündür. Aynı şekilde, çelik, alüminyum ve sunta gibi malzemeler de sehpa üretimi için kullanılabilir. Ancak hem dayanıklılık, hem dekoratif bir görünüm ve hem de kullanışlılık isteniyorsa, ahşap sehpa modelleri tercih edilmelidir. Doğal ağaç sehpa modelleri, tek parça yekpare ahşaptan veya birden fazla ahşap parçasından imal edilebilir. En estetik görünüm, tahmin edilebileceği gibi tek parça ahşaptan imal edildiklerinde elde edilmektedir. Ustaca işlenmiş bir ahşap sehpa modeli, evinizin her odasının görünümünü değiştirecek ve evinize değer katacaktır.

Ahşap Sehpa Satın Al

Ancak her doğal ağaç sehpa modeli ile bunu elde etmek mümkün değildir. Ahşap, doğal damarlarına uygun bir şekilde işlenmeli, titizlikle monte edilmeli ve benzersiz bir ustalıkla cilalanmalıdır. Ancak bu sayede maksimum düzeyde kalite ve dayanıklılık elde edilebilecek, ahşap sehpa kullanıldığı odada kendini belli edebilecektir. Kerem Sertaç Şekür Atölyesi, bu bakımdan on yıllara varan ahşap mobilya tasarımı deneyimini sizlerin hizmetine sunmaktan gurur duymaktadır. Atölyemiz içerisinde özenle işlediğimiz ahşap parçaları, mükemmel doğal ağaç sehpa modellerine dönüşmekte ve evinize değer katacak bir görünüm kazanmaktadır. Tüm ebat ve şekillerde üretim gerçekleştirmemiz mümkündür. Ahşap sehpa fiyatları ise bütçenizi zorlamayacak seviyelerdedir. Siparişleriniz, kargo ile istediğiniz adrese telim edilecektir.

Ceviz Ağacından Epoksili Işıklı Ahşap Sehpa

Ceviz Ağacından Ahşap Sehpa

Zeytin Ağacından Epoksili 3lü Sehpa

Antep İşi Ceviz Antika Sehpa Tadilat

Ihlamur Ağacından İkili Ahşap Ayaklı Sehpa

Farklı Ahşap Sehpalar